Перемагає той, хто памʼятає
В 2024-2025 навчальному році наша школа змінила статус і стала гімназією. 2 вересня відбулось свято Першого дзвоника в гімназії 273. На шкільному подвір’ї першокласників вітали директор – Паламарчук І.М., учні 9-х класів, учасники секції акробатичного рок-н-ролу. Для найменших гімназистів відбулась станційна гра – квест «Весела подорож школою» на якій вони завзято читали вірші, відгадували загадки, знайомились з природою, весело танцювали та активно долали спортивні естафети. Дякуємо всім учасникам свята.
Перший урок в новому навчальному році в гімназії 273 був тематичний : «Перемагає той, хто пам’ятає» до 10-ї річниці пам’яті Іловайської трагедії. Пам’ятаємо захисників України, які віддали життя за свободу і незалежність нашої держави. Пам’ятаємо тих, хто боронить нашу державу зараз . Слава Україні! Героям слава!