Вітаємо наших юних спортсменів
20-22 вересня 2024 року пройшов Кубок Чернівців з бейсболу серед юнаків та дівчат 2010 року та молодших.
Кубок пройшов на бейсбольному стадіоні селища Новий Киселів.
Команда "Олімп-1" посіла друге місце.
У змаганнях взяли участь учні нашої гімназії Лапа Андрій (5-А клас) та
Лемішко Михайло (3-А клас). Вітаємо наших юних спортсменів. Бажаємо нових перемог!!!