Зі святом Останнього дзвоника!
29.05.2026
29 травня 2026 року в гімназії №273 пролунав дзвоник,
який став символом ще одного успішно пройденого етапу для наших учнів. Для
когось — це початок літніх канікул, а для випускників — хвилюючий крок у
доросле життя.
Щиро дякуємо нашим учителям за терпіння, мудрість і
щоденну працю, батькам — за підтримку та віру в дітей, а учням — за
старанність, наполегливість і яскраві моменти шкільного життя.
Нехай літо буде мирним, теплим і сповненим нових
вражень, а випускникам бажаємо впевнено йти до своїх мрій та ніколи не забувати
рідну школу!
Зі святом Останнього дзвоника!